Артикул: 127

Клен японський – Acer palmatum Orange Dreams (висота H 40-60 см, горщик C 5)

1 450 грн.

Опис товару

Клен японський – Acer palmatum Orange Dreams

Це чудовий декоративний кущ або дерево з яскраво-помаранчевим листям, яке вираженою багатогранною формою, яка надає йому виразний вигляд у саду або ландшафтному дизайні. Усілякі погодні умови, що сприятимуть активному росту, сприятимуть різнобарв’ю листя.

Особливості догляду:

  1. Розташування: Рекомендоване місце – напівтінь або повний сонячний світло, щоб листя зберігало свою яскравість. Захищене місце від сильних вітрів буде корисним.
  2. Ґрунт: Віддають перевагу добре дренованому, вологому ґрунту з нейтральним або слабокислим pH. Додайте органічні матеріали при посадці для підтримки здоров’я рослини.
  3. Полив: Регулярно поливайте рослину, особливо в періоди сухого та спекотного погоди. Уникайте пересихання ґрунту, але утримуйте його вологим, не залишаючи воду стікати.
  4. Удобрення: При потребі внесіть добрива весною та влітку, використовуючи спеціальні добрива для клена японського. Слідкуйте за реакцією рослини на добрива, не перевантажуйте її.
  5. Обрізка: Виконуйте обрізку для формування крони та видалення сухих або пошкоджених гілок. Обрізку можна проводити взимку або весною перед початком активного росту.

Сорт Клен японський Orange Dreams можна придбати в садовому центрі Smaragd NV. Зверніться до фахівців садового центру для отримання додаткової інформації про наявність цієї рослини та поради з догляду за нею.

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up