Артикул: 124

Клен японський – Acer palmatum Disectum (висота H 80 – 120 см, горщик C 5)

1 450 грн.

Опис товару

Клен японський – Acer palmatum Disectum

Це чудовий листопадний кущ або невелике дерево з характерною забарвленою філігранною кроною та розрізаними листками. Він відомий своєю граційною формою та чарівним осіннім забарвленням, що робить його популярним елементом в садах та ландшафтному дизайні.

Особливості догляду:

  1. Розташування: Вирощуйте у напівтіньових або повністю сонячних місцях з доброю дренажем та захищеними від сильних вітрів місцями.
  2. Ґрунт: Використовуйте родючі, добре дреновані ґрунти з нейтральним або слабкокислим реакцією. Додайте компост або перегній під час посадки для поліпшення ґрунту.
  3. Полив: Регулярно поливайте під час періодів сухого клімату, особливо під час літніх спекотних днів. Утримуйте ґрунт вологим, але не залишайте його переуволювати.
  4. Удобрення: Прикормлюйте весною перед початком активного росту та восени перед настанням зими застосовуючи добриво для клена або для декоративних листових рослин.
  5. Обрізка: Видаляйте сухі, пошкоджені або хворі гілки для підтримання здоров’я та форми крони. Обрізку краще проводити взимку або вранці влітку.

Сорт Клен японський Dissectum доступний для придбання в садовому центрі Smaragd NV. Зверніться до фахівців садового центру, щоб дізнатися про наявність цієї рослини та отримати поради з догляду.

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up