Оплата

Замовлення

Замовлення приймаються беспосередньо на сайті (24 години на добу, 7 днів на тиждень) або за допомогою телефону (з 9.00 до 18.00, з понеділка по п’ятницю) та електронної пошти.

Протягом робочого дня після отримання Вашого замовлення, наш менеджер телефонує Вам для уточнення всіх даних, умов оплати і доставки.
Після оформлення замовлення на сайті Ви отримуєте підтвердження замовлення на е-mail.
Після відправки товару наш менеджер повідомляє Вам номер товаро-транспортної накладної, який буде необхідний при отриманні товару.

Мінімальна сума замовлення повинна становити не менше 300 грн.
Важливо: у зв’язку з коливанням курсу гривні можлива незначна відмінність.

Безготівкові платежі

Для юридичних осіб можливий розрахунок по перерахунку.

Передоплата на карту ПриватБанку

Ви можете здійснити передоплату на картку ПриватБанку через систему Приват24 або спеціальні платіжні термінали ПриватБанку.
Післяплата в відділенні служб доставки «Нова Пошта», («наложений платіж»). За Вашим бажанням ми допоможемо підібрати транспортну компанію з найкращими умовами і тарифами.

Якщо у Вас виникли питання щодо співпраці, доставки, оплати, будь ласка, зв’яжіться з нашими менеджерами за допомогою телефону або емайлу. Наші менеджери готові відповісти на Ваші питання з 9.00 до 18.00, з понеділка по п’ятницю.

Пакування та відвантаження

Терміни виконання замовлень

  • Інструменти та товари для садівництва. Відвантажуються протягом 1-3 робочих днів з моменту отримання замовлення.
  • Декоративні садові рослини. Відправляються протягом 1-3 робочих днів з моменту отримання замовлення. Всі рослини транспортуються у якісній відповідній упаковці, що гарантує мінімум пошкоджень при транспортуванні.
  • Газонні трави. Відправляються протягом 1-3 робочих днів з моменту отримання замовлення.
  • Цибулькові рослини. Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин: рослини, які потрібно висаджувати восени, відвантажуються протягом вересня-жовтня, весняні рослини відправляються протягом березня-квітня.
  • Плодово-ягідні рослини. Відправляються стосовно наступного графіку: замовлені до 20 листопада, відправляються протягом 5-10 днів після отримання замовлення, замовлені після 20 листопада, відправляються протягом березня наступного року.
  • Важливо: при мінусових температурах рослини та насіння не відвантажуються.
keyboard_arrow_up