Артикул: 121

Клен японський – Acer palmatum Aratama (висота H 50-70 см, горщик 5л)

1 450 грн.

Опис товару

Клен японський – Acer palmatum Aratama

Це видатний представник родини кленових з вражаючими листяними властивостями та компактною формою. Його характерні через кілька пікантних червоних листочків роблять його неповторною прикрасою саду протягом всього сезону.

Особливості догляду:

  1. Місцезнаходження: Клен Aratama краще зростає на сонячних або напівтіньових місцях. Захищеність від сильних вітрів може підвищити стійкість до висушування.
  2. Ґрунт: Використовуйте добре дреновані ґрунти з нейтральною або слабокислою реакцією. Додайте компост або перегній для поліпшення структури та поживність ґрунту.
  3. Полив: Регулярно поливайте рослину, особливо в періоди спекотної погоди. Утримуйте ґрунт вологим, але уникайте перенасичення.
  4. Удобрення: Застосовуйте добрива для клена у весняно-літній період, слідуючи інструкціям на упаковці. Підживляйте рослину перед початком вегетаційного періоду.
  5. Обрізка: Видаляйте сухі або пошкоджені гілки, а також зайві пагони для формування бажаної крони. Обрізку краще проводити взимку або ранньою весною.

Сорт Клен японський – Acer palmatum Aratama доступний для придбання в садовому центрі Smaragd NV. Зверніться до фахівців садового центру, щоб дізнатися про наявність цієї рослини та отримати поради з догляду.

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up