Артикул: 11192

Ялина маріана – Picea Mariana Aureoveriegata (висота H 40-60 см, горщик C 20)

2 800 грн.

Опис товару

Ялина маріана – Picea Mariana Aureoveriegata

Це видовищна рослина з чудовою комбінацією зелених, золотистих та кремових відтінків на хвої. Її унікальна барвистість додає вишуканості та екзотики кожному ландшафту або саду.

Особливості догляду:

  1. Розташування: Розмістіть ялину маріану на сонячному або напівтіньовому місці. Вона добре росте у різних умовах, але на сонці її золотисті відтінки стають більш насиченими.
  2. Ґрунт: Використовуйте добре дренований ґрунт з нейтральним або слабокислим реакцією. Забезпечте достатню вологість та добре водопроникний ґрунт.
  3. Полив: Регулярно поливайте рослину, особливо в періоди сухого та спекотного погоди. Уникайте пересихання ґрунту, але уникайте залишкової вологи, щоб убезпечити від гнилі коренів.
  4. Обрізка: Виконуйте обрізку для підтримки форми крони та видалення мертвих або пошкоджених гілок. Це допоможе зберегти здоров’я та естетичний вигляд рослини.
  5. Зимування: Ялина маріана зазвичай добре переносить зиму, але молоді рослини можуть потребувати додаткового захисту від сильних вітрів та снігових навантажень.

Ялина маріана – Picea Mariana Aureoveriegata доступна для придбання в садовому центрі Smaragd NV. Зверніться до фахівців садового центру для отримання додаткової інформації щодо наявності та догляду за цією рослиною.

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up