Артикул: 11191

Ялина маріана – Picea Mariana Aurea (висота H 25-35 см, горщик C 5)

1 450 грн.

Опис товару

Ялина маріана – Picea Mariana Aurea

Це вражаюча рослина з яскраво-золотистою хвоєю, яка надає саду або ландшафту особливого блиску і краси. Завдяки своїй унікальній кольоровій палітрі, ця ялина привертає увагу та створює вражаючі контрасти в будь-якому саду.

Особливості догляду:

  1. Розташування: Виберіть для посадки ялини маріана сонячне або напівтіньове місце. Вона може рості також у тіні, але на сонці досягає більшого золотистого відтінку.
  2. Ґрунт: Використовуйте добре дренований ґрунт, що добре утримує вологу. Регулярно перевіряйте вологість ґрунту та поливайте рослину за необхідності.
  3. Полив: Поливайте рослину регулярно, особливо в періоди сухого та спекотного погоди. Уникайте пересихання ґрунту, але уникайте залишкової вологи, щоб убезпечити від гнилі коренів.
  4. Обрізка: Виконуйте легку обрізку для підтримки форми крони та видалення мертвих або пошкоджених гілок. Це допоможе зберегти здоров’я та естетичний вигляд рослини.
  5. Зимування: Ялина маріана зазвичай добре переносить зиму, але молоді рослини можуть потребувати додаткового захисту від сильних вітрів та снігових навантажень.

Ялина маріана – Picea Mariana Aurea доступна для придбання в садовому центрі Smaragd NV. Зверніться до фахівців садового центру для отримання додаткової інформації щодо наявності та догляду за цією рослиною.

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up