Артикул: 10563

Туя західна – Thuja occidentalis Waterfield (діаметр D 20-30 см, горщик C 3)

150 грн.

Опис товару

Туя західна – Thuja occidentalis Waterfield

Це чудова вічнозелена хвойна рослина з привабливою конусоподібною формою та компактною структурою. Її яскраво-зелена хвоя створює чудовий контраст з іншими рослинами у саду або ландшафтному дизайні. Waterfield є надійним вибором для створення живоплотів, а також може використовуватися для посадки в контейнерах або як окремий акцентний елемент у саду.

Особливості догляду:

  1. Розташування: Віддає перевагу сонячним або напівтіньовим місцям. Добре росте в родючих, добре дренованих грунтах.
  2. Полив: Підтримуйте регулярний полив в періоди посушливої погоди, особливо під час першого року після посадки. Уникайте перенасичення ґрунту водою.
  3. Обрізка: Весною або ранньою осінню виконуйте обрізку для підтримки бажаної форми та розміру рослини. Видаліть мертві або пошкоджені гілки, а також зайві пагінці для збереження компактності.
  4. Удобрення: Внесіть добриво для хвойних рослин весною перед початком вегетаційного періоду.
  5. Зимування: В цілому, Thuja occidentalis Waterfield володіє доброю морозостійкістю, але молоді рослини можуть потребувати захисту від сильних морозів. Розгляньте можливість накриття рослини агроволокном або соломою під час зими.

Туя західна Waterfield доступна для придбання в садовому центрі Smaragd NV. Зверніться до фахівців садового центру для отримання додаткової інформації про наявність цієї рослини та її догляд.

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up