Артикул: 11009

Туя західна – Thuja occidentalis Jantar (висота H 20-25 см, горщик 3л)

150 грн.

Опис товару

Туя західна – Thuja occidentalis Jantar

Це чудовий вічнозелений хвойний кущ зі стовбуром, який має конусоподібну форму. Відомий своїм унікальним забарвленням, яке поєднує в собі різні відтінки золотисто-помаранчевого та золотисто-коричневого кольорів. Рослина має компактну структуру і добре гіллясту корону, що робить її ідеальним вибором для живоплотів, групових посадок або як окремий акцент у саду.

Особливості догляду:

  1. Розташування: Туя західна – Thuja occidentalis Jantar краще росте на сонячних або напівтіньових місцях у добре дренованих грунтах.
  2. Полив: Регулярно поливайте рослину, особливо в перші роки після посадки, щоб забезпечити належну вологість ґрунту. Після приживлення, рослина відносно стійка до періодів помірної сухості.
  3. Обрізка: Виконуйте обрізку весною або восени для підтримки форми та розміру. Видаліть мертві або пошкоджені гілки, а також ті, що ростуть нерівномірно.
  4. Удобрення: Внесіть добриво для хвойних рослин весною перед початком активного зростання, щоб підтримати здоровий ріст.
  5. Зимування: Туя західна Jantar має досить високу морозостійкість, але молоді рослини можуть потребувати захисту від сильних морозів. Розгляньте можливість накриття рослини агроволокном або соломою під час зими.

Туя західна – Thuja occidentalis Jantar доступна для придбання в садовому центрі Smaragd NV. Зверніться до фахівців садового центру для отримання додаткової інформації про наявність цієї рослини та її догляд.

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up