Артикул: 167

Скумпія звичайна – Cotinus coggygria Golden Spirit (висота H 30-50, горщик C 7,5)

530 грн.

Опис товару

Скумпія звичайна – Cotinus coggygria Golden Spirit

Це чудовий кущ з яскравим золотисто-жовтим листям, який стане чудовим доповненням до будь-якого саду або ландшафту. Цей сорт відрізняється незвичайною красою крони і яскравим кольором листя, який зберігається протягом всього сезону.

Особливості догляду:

  1. Розташування: Golden Spirit краще росте на сонячних або напівтіньових місцях. Він може переносити тінь, але в цьому випадку може втратити інтенсивність кольору листя.
  2. Ґрунт: Вибирайте добре дреновані, родючі ґрунти. Важливо уникати застою води біля коренів.
  3. Полив: Регулярно поливайте рослину під час сухого періоду. Уникайте пересихання ґрунту.
  4. Обрізка: Проведіть формувальну обрізку взимку для підтримки бажаної форми та розміру куща. Видаліть старі або пошкоджені гілки, щоб стимулювати новий ріст.
  5. Додаткові поради: Застосовуйте добрива весною для підтримки здоров’я та кольору листя. Застосовуйте мульчу навколо кореневої зони для збереження вологості та підтримки рослини.

Скумпія звичайна Golden Spirit (Cotinus coggygria Golden Spirit) доступна для придбання в багатьох садових центрах, розсадниках та інтернет-магазинах з рослинами. Зверніться до місцевих постачальників рослин або відвідайте онлайн-магазини, щоб придбати цей чудовий сорт скумпії.

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up