Артикул: 11000

Скумпія звичайна – Cotinus coggygria Old Fashioned (горщик C 7.5, висота H 20-40 см)

530 грн.

Опис товару

Скумпія звичайна – Cotinus coggygria Old Fashioned

Це витончений кущ з привабливими пурпурними листями, які надають садовому ландшафту неперевершену красу. Цей сорт особливо відомий своїми пишними, великими китицями квітів, що нагадують пухнасті хмаринки, та яскравим осіннім забарвленням.

Особливості догляду:

  1. Розташування: Скумпія звичайна Old Fashioned краще росте на сонячних або напівтіньових місцях. Вона може переносити тінь, але в цьому випадку може втратити інтенсивність кольору листя.
  2. Ґрунт: Віддає перевагу добре дренованим, родючим ґрунтам. Важливо уникати застою води біля коренів.
  3. Полив: Регулярно поливайте рослину під час сухого періоду, особливо в перші роки після посадки. Уникайте залишкового зволоження.
  4. Обрізка: Проведіть формувальну обрізку взимку для підтримки бажаної форми та розміру куща. Видаліть старі або пошкоджені гілки, щоб стимулювати новий ріст.
  5. Додаткові поради: Застосовуйте органічні або мінеральні добрива весною перед початком активного росту. Це допоможе підтримувати здоров’я рослини та забезпечити насичене кольорове забарвлення листя.

Скумпія звичайна Old Fashioned (Cotinus coggygria Old Fashioned) доступна для придбання в багатьох садових центрах, розсадниках та інтернет-магазинах з рослинами. Зверніться до місцевих постачальників рослин або відвідайте онлайн-магазини, щоб придбати цей вражаючий сорт скумпії.

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up