Артикул: 10209

Кипарисовик горохоплідний- Chamaecyparis pisifera Filifera Aurea Nana (D20-30, C3)

150 грн.

Опис товару

Кипарисовик горохоплідний (Chamaecyparis pisifera Filifera Aurea Nana) – це чудовий вибір для вашого саду або ландшафту. Ця компактна рослина має золотисто-жовте листя, яке привертає увагу своєю красою та яскравістю. Вона має плакучу форму, що додає легкості та гармонії до будь-якого зеленого простору. Кипарисовик горохоплідний легко доглядати, він вимагає помірного поливу та відносно сонячного місця. Відчуйте красу природи в своєму саду, замовивши його в магазині Smaragd NV вже сьогодні.

Особливості догляду

За кипарисовиком горохоплідним (Chamaecyparis pisifera Filifera Aurea Nana) включають:

  1. Розташування: Вибирайте сонячне або напівтіньове місце для кращого збереження кольору листя.
  2. Грунт: Він передає перевагу добре дренованому грунту. Важливо уникати застою води, що може призвести до гнилі коренів.
  3. Полив: Регулярно поливайте, особливо під час перших кількох років після посадки. Після того, як рослина укоренилася, вона стає більш стійкою до посухи.
  4. Обрізка: Проведіть обрізку для збереження бажаної форми та розміру. Видаліть мертві або пошкоджені гілки.
  5. Додаткові заходи: Регулярно перевіряйте рослину на наявність шкідників та хвороб. Застосовуйте захисні засоби, якщо потрібно.

Дотримуючись цих порад, ви зможете забезпечити здоровий і привабливий вигляд кипарисовика горохоплідного в вашому саду.

Завітайте в магазин Smaragd NV, щоб придбати чудовий кипарисовик горохоплідний Chamaecyparis pisifera Filifera Aurea Nana і додайте неповторності та краси вашому саду чи ландшафту. Насолоджуйтесь чарівністю цього виду золотавого кипарису, який привертає увагу своїм унікальним виглядом та легким доглядом.

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up