Артикул: 10210

Кипарисовик горохоплідний – Chamaecyparis pisifera Sungold (діаметр D 20-30 см, горщик С3)

150 грн.

Опис товару

Кипарисовик горохоплідний – Chamaecyparis pisifera Sungold

Це чудовий вид хвойних рослин з яскравою золотисто-жовтою хвоєю, яка надає садовому ландшафту теплого, сонячного відтінку. Цей кипарисовик має стовбур та гілочки з пухкими хвоєю, що робить його особливо приємним для ока. Він має вузьку, колоновидну форму з густим і компактним ростом. Кипарисовик Sungold є відмінним вибором для створення контрасту в саду або садового ландшафту, додаючи яскравості та екзотики. Ця рослина також є стійкою до багатьох хвороб та шкідників, що робить її дуже популярною серед садівників.

Особливості догляду

  1. Розташування: Віддають перевагу сонячним або напівтінявим місцям. Хоча вони можуть рости в тіні, краще зберігати їх на прямому сонці.
  2. Ґрунт: Переважно вологий, дренажний ґрунт з нейтральною або слабо кислою реакцією.
  3. Зрізання: Потребує обрізки для збереження форми та розміру. Обрізка може бути проведена в кінці весни або вранці.
  4. Полив: Регулярний полив, особливо під час перших років росту. Уникайте пересушування ґрунту.
  5. Добрива: Підживлювати кипарисовика весною перед початком активного росту та восени після закінчення вегетаційного періоду.
  6. Зимування: Хоча вони стійкі до морозів, молоді екземпляри можуть потребувати додаткового захисту в перші зими.
  7. Захист від шкідників і хвороб: Регулярно перевіряйте рослину на наявність шкідників та зараження хворобами. Вчасно застосовуйте заходи контролю, якщо необхідно.

Дотримуючись цих порад, ви зможете забезпечити здоровий і привабливий вигляд вашого кипарисовика горохоплідного Chamaecyparis pisifera Sungold.

Завітайте до Smaragd NV прямо зараз, щоб придбати красивий та вишуканий кипарисовик горохоплідний Chamaecyparis pisifera Sungold. Не пропустіть можливість прикрасити свій сад або ландшафт яскравими золотистими відтінками цієї чудової рослини!

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up