Артикул: 11224

Клен японський – Acer palmatum Shin-Deshojo (висота 100-120 см, горщик C 5)

1 450 грн.

Опис товару

Клен японський – Acer palmatum Shin-Deshojo

Це чудова декоративна рослина з яскравим, червоним листям, яке здатне розквітати навіть у весняні місяці, надаючи вашому саду багатий колірний акцент. Він відомий своєю екзотичною красою та вишуканою формою, яка робить його популярним в області ландшафтного дизайну.

Особливості догляду:

  1. Місцезнаходження: Розмістіть клен Acer palmatum Shin-Deshojo на сонячних або напівтіньових місцях. Уникайте прямого сонячного проміння в літні місяці, щоб запобігти опікам листя.
  2. Ґрунт: Використовуйте добре дреновані ґрунти з вологоутримуючими властивостями. Забезпечте достатню вентиляцію кореневої системи, щоб уникнути гнильцевих захворювань.
  3. Полив: Регулярно поливайте рослину, особливо в періоди спекотної погоди або в перший рік після посадки. Утримуйте ґрунт вологим, але уникайте перенасичення водою.
  4. Удобрення: Застосовуйте комплексне добриво для клена весною перед початком активного росту. Дотримуйтесь рекомендацій виробника щодо дозування та регулярності внесення добрива.
  5. Обрізка: Видаляйте сухі або хворі гілки, а також зайві пагони для підтримки форми та естетичного вигляду рослини. Проводьте обрізку взимку або ранньою весною, перш ніж почнеться активний ріст.

Сорт Клен японський – Acer palmatum Shin-Deshojo можна придбати в садовому центрі Smaragd NV. Зверніться до фахівців садового центру, щоб дізнатися про наявність цієї рослини та отримати поради з догляду.

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up