Артикул: 10748

Ялиця шершавоплідна – Abies lasiocarpa Argentea (висота H 60-70 см, горщик C 10)

1 600 грн.

Опис товару

Ялиця шершавоплідна – Abies lasiocarpa Argentea

Це витончена хвойна рослина зі сріблясто-блакитними голками, яка створює елегантний акцент у вашому саду або ландшафтному дизайні. Ось кілька ключових особливостей цієї рослини:

Особливості догляду:

  1. Освітлення: Ялиця шершавоплідна ‘Abies lasiocarpa Argentea’ краще росте на сонячних або напівтіньових місцях. Вона може переносити тінь, але для найкращого росту рекомендується достатнє освітлення.
  2. Ґрунт: Використовуйте добре дренований, вологий ґрунт з кислим pH для ялиці шершавоплідної ‘Argentea’. Додавання торфу або компосту допоможе підтримувати необхідну вологість та кислотність ґрунту.
  3. Полив: Регулярно поливайте рослину, особливо в періоди сухощів. Уникайте пересушування ґрунту, але також уникайте залишкової вологи, оскільки це може призвести до гнилі коренів.
  4. Добрива: Вносіть добрива для хвойних рослин у весняно-літній період. Важливо дотримуватися рекомендацій щодо дозування та частоти внесення добрив.
  5. Обрізка: Вона не потребує інтенсивної обрізки, але ви можете видаляти в’ялі або пошкоджені гілки для підтримки здоров’я та форми рослини.
  6. Морозостійкість: Ялиця шершавоплідна ‘Argentea’ відносно морозостійка рослина, але в періоди сильних морозів може потребувати додаткового захисту.

Дотримуючись цих порад, ваша ялиця шершавоплідна ‘Argentea’ буде здоровою та привабливою рослиною у вашому саду.

Запрошуємо вас відкрити для себе красу та вишуканість ялиці шершавоплідної ‘Argentea’ (Abies lasiocarpa Argentea) у магазині Smaragd NV. Ця унікальна хвойна рослина стане окрасою вашого саду чи ландшафту, надаючи йому особливий шарм та елегантність. Наші фахівці з радістю допоможуть вам обрати найкращі рослини та нададуть корисні поради щодо догляду за ними. Оберіть ялицю шершавоплідну ‘Argentea’ в магазині Smaragd NV і створіть свій власний куточок природи, який буде вражати своєю красою та гармонією!

 

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up