Артикул: 489

Ялина звичайна – Picea abies Gold Drift Pa (висота Pa 80-100, горщик C 20)

3 800 грн.

Опис товару

Ялина звичайна Picea abies Gold Drift

Це чудова хвойна рослина золотаво-жовтого кольору, яка надасть вашому саду чарівної аурі. Ця рослина має характерну конусоподібну форму та блискучу хвою, яка виглядає особливо ефектно на сонячних ділянках.

Особливості догляду:

  1. Розташування: Вибирайте сонячне або напівтіньове місце для посадки. Ялина Picea abies Gold Drift віддає перевагу яскравому світлу, але також добре росте у тіні.
  2. Ґрунт: Використовуйте добре дренований ґрунт з відмінною вентиляцією. Додайте органічне добриво при посадці для підтримки здорового росту.
  3. Полив: Забезпечуйте регулярний полив, особливо в періоди сухого погоджу. Уникайте застою води, оскільки це може призвести до гнилі коренів.
  4. Обрізка: Проводьте легку обрізку для формування бажаної форми та розміру. Видаліть старі, пошкоджені або хворі гілки для підтримки здорового росту.
  5. Зимування: Захистіть рослину від сильних заморозків шляхом застосування мульчі у навколишньому ґрунті.

Ялина звичайна Picea abies Gold Drift доступна для придбання в садовому центрі Smaragd NV. Зверніться до фахівців садового центру для отримання додаткової інформації та консультацій з питань догляду за цією рослиною.

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up