Артикул: 485

Ялина звичайна – Picea abies Cupressina (висота H 120-150, горщик C 20)

3 300 грн.

Опис товару

Ялина звичайна (Picea abies) Cupressina, відома також як ялина звичайна Cupressina, – це високовирощений сорт ялини зі звуженою, колоноподібною формою. Її конусоподібна структура зробить її чудовим вибором для вузьких садових ділянок або високих плотів. Голки цієї ялини мають темно-зелений колір, що змінюється на сріблястий взимку, додаючи краси вашому саду у будь-яку пору року.

Особливості догляду:

  1. Розташування: Ялину Picea abies Cupressina слід розмістити на сонячному або напівтіньовому місці. Вона переважно віддає перевагу сонячним умовам, але також може рости у легкій тіні.
  2. Ґрунт: Використовуйте добре дренований, вологопроникний ґрунт з нейтральним або слабокислим рівнем pH.
  3. Полив: Поливайте регулярно, особливо під час перших років після посадки. Підтримуйте рівень вологості ґрунту, уникаючи пересихання або перелиття.
  4. Обрізка: Ялину Picea abies Cupressina можна обрізати для формування бажаної форми або для видалення пошкоджених гілок.
  5. Удобрення: Внесіть універсальне добриво весною для стимулювання росту та підтримки здоров’я рослини.

Ялина звичайна Picea abies Cupressina доступна для придбання в садовому центрі Smaragd NV. Зверніться до фахівців садового центру для отримання додаткової інформації та консультацій з питань догляду за цим видом ялини.

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up