Артикул: 11193

Ялина сербська – Picea omorika Kamenz Pa (на штамбі) (висота Pa 60-80, горщик C 5)

1 650 грн.

Опис товару

Ялина сербська – Picea omorika Kamenz Pa

Це приваблива хвойна рослина з унікальною конічною формою та вузькою, стриманою кроною. Її голуба-зелена хвоя створює чудовий контраст з іншими рослинами у саду або ландшафтному дизайні. Ялина сербська Kamenz Pa має компактний розмір, що робить її відмінним вибором для невеликих садів або контейнерного вирощування.

Особливості догляду:

  1. Розташування: Розмістіть Picea omorika Kamenz Pa на сонячному або напівтіньовому місці з добре дренованим ґрунтом. Забезпечте їй достатньо світла для здорового росту та розвитку.
  2. Ґрунт: Використовуйте легкий, добре дренований ґрунт з нейтральним або слабо кислим pH. Забезпечте гарну вентиляцію кореневої системи.
  3. Полив: Поливайте рослину регулярно, особливо під час періоду активного росту весною та літом. Уникайте пересушування ґрунту, але уникайте залишкової вологи, щоб уникнути гнилення коренів.
  4. Обрізка: Проводьте обрізку для підтримки форми крони та видалення мертвих або пошкоджених гілок. Регулярно видаляйте засохлу чи стару хвою для збереження здоров’я рослини.
  5. Зимування: Ялина сербська зазвичай добре переносить зиму, але молоді рослини можуть потребувати додаткового захисту від сильних морозів. Рекомендується накрити їх агротканиною чи соломою для захисту від негативного впливу низьких температур та вітру.

Ялина сербська – Picea omorika Kamenz Pa доступна для придбання в садовому центрі Smaragd NV. Зверніться до фахівців садового центру для отримання додаткової інформації щодо наявності та догляду за цією рослиною.

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up