Артикул: 11177

Ялина колюча – Picea pungens Magestic Blue (висота H 30-40 см, C 7.5)

600 грн.

Опис товару

Ялина колюча – Picea pungens Magestic Blue

Це вражаюча рослина з густою конічною кроною і неперевершеним синім відтінком хвої. Завдяки своїй елегантності та гарній формі, ця ялина створює чудовий акцент у саду чи ландшафтному дизайні. Відмінно підходить для створення живих огорож або сольних посадок.

Особливості догляду:

  1. Розташування: Обирайте сонячне або напівтіньове місце для посадки. Ялина Magestic Blue краще росте на відкритих ділянках, де отримує достатню кількість світла.
  2. Ґрунт: Використовуйте добре дренований ґрунт, багатий на поживні речовини. Ялина колюча Magestic Blue вимагає легкий, вологовбираючий ґрунт.
  3. Полив: Забезпечуйте регулярний полив, особливо в перший рік після посадки, щоб підтримати здоровий ріст і розвиток рослини.
  4. Обрізка: Проводьте обмежену обрізку для формування бажаної форми та розміру. Видаліть сухі або пошкоджені гілки для збереження здоров’я рослини.
  5. Удобрення: Внесіть органічні або мінеральні добрива весною, щоб підтримати здоровий ріст та зелене листя.

Ялина колюча Picea pungens Magestic Blue доступна для придбання в садовому центрі Smaragd NV. Зверніться до фахівців садового центру для отримання додаткової інформації та консультацій з питань догляду за цією рослиною.

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up