Артикул: 10311

Ялина колюча – Picea pungens Lucky Strike (висота H 15-25 см, горщик C 5)

980 грн.

Опис товару

Ялина колюча – Picea pungens Lucky Strike

Це вишуканий і вражаючий сорт хвойної рослини, яка привертає увагу своєю виразною забарвленістю і неперевершеною формою. Її голки мають насичений синій колір, що надає кроні рослини особливого шарму і привабливості. Завдяки своїй компактній формі, Ялина колюча Picea pungens Lucky Strike ідеально підійде для оформлення як садових композицій, так і альпійських гірок.

Особливості догляду:

  1. Розташування: Оберіть для посадки сонячне або напівтіньове місце, де рослина матиме достатньо світла для належного забарвлення голок.
  2. Грунт: Використовуйте добре дренований ґрунт з нейтральним або слабокислим рівнем pH.
  3. Полив: Поливайте рослину регулярно, особливо в перші роки після посадки. Уникайте пересушування ґрунту, але не допускайте залишків води в кореневій зоні.
  4. Обрізка: Видаляйте сухі або пошкоджені гілки за потреби. Регулярна формувальна обрізка допоможе підтримувати бажану форму крони.
  5. Захист від шкідників та хвороб: Періодично оглядайте рослину на наявність шкідників та хвороб. При необхідності застосовуйте відповідні засоби контролю.

Ялина колюча Picea pungens Lucky Strike може бути придбана в садовому центрі Smaragd NV. Зверніться до фахівців садового центру для отримання додаткової інформації та консультації щодо вирощування та догляду за цією рослиною.

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up