Артикул: 11176

Ялина канадська – Picea glauca Piramidalis Compacta (висота H 30-35, C2)

300 грн.

Опис товару

Ялина канадська – Picea glauca Piramidalis Compacta

Є компактним сортом ялини з вузькою пірамідальною формою. Цей вид відомий своєю витонченою структурою та гармонійним виглядом. Picea glauca Piramidalis Compacta додає елегантності в садовий ландшафт та ідеально підходить для створення вертикальних акцентів у природних композиціях.

Особливості догляду:

  1. Розташування: Обирайте сонячне або напівтіньове місце для посадки ялини канадської. Вона краще росте на відкритих ділянках, де отримує достатню кількість світла.
  2. Ґрунт: Використовуйте добре дренований ґрунт, багатий на поживні речовини. Ялина канадська передає легкий, вологовбираючий ґрунт.
  3. Полив: Забезпечуйте регулярний полив, особливо в перший рік після посадки, щоб підтримати здоровий ріст і розвиток рослини.
  4. Обрізка: Проводьте обмежену обрізку для формування бажаної форми та розміру. Видаліть сухі або пошкоджені гілки, щоб зберегти здоров’я рослини.
  5. Удобрення: Внесіть органічні або мінеральні добрива у весняно-літній період для підтримки здорового росту та зеленого листя.

Ялина канадська Picea glauca Piramidalis Compacta доступна для придбання в садовому центрі Smaragd NV. Зверніться до фахівців садового центру для отримання додаткової інформації про цей сорт ялини та консультацій з питань догляду.

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up