Артикул: 11189

Ялина канадська – Picea glauca Cecilia Pa (на штамбі) (висота Pa 60-80, горщик C 5)

1 650 грн.

Опис товару

Ялина канадська – Picea glauca Cecilia Pa

Це чудовий сорт ялини з красивою конічною формою крони та ніжними сріблясто-синіми хвоїнами. Ця рослина стане чудовим елементом вашого саду або ландшафтного дизайну, додаючи йому елегантності та привабливості.

Особливості догляду:

  1. Розташування: Виберіть місце з добре освітленою або напівтіньовою зоною для посадки ялини. Вона переважно віддає перевагу сонячним або легко затіненим місцям.
  2. Ґрунт: Використовуйте добре дренований ґрунт з вологою та поживною структурою. Перевірте, що ґрунт не залишається підтопленим, оскільки це може призвести до гнилі коренів.
  3. Полив: Підтримуйте регулярний полив, особливо у перші роки після посадки, щоб допомогти рослині встановити кореневу систему. Уникайте пересихання ґрунту.
  4. Обрізка: Виконуйте обрізку для підтримки форми крони та зняття мертвих або пошкоджених гілок. Це допоможе зберегти здоров’я та красу рослини.
  5. Зимування: Ялина канадська стійка до зимових умов, але може потребувати додаткового захисту від сильних вітрів та снігових навантажень, особливо у молодих рослин.

Ялина канадська – Picea glauca Cecilia Pa доступна для придбання в садовому центрі Smaragd NV. Зверніться до фахівців садового центру для отримання додаткової інформації щодо наявності та догляду за цією рослиною.

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up