Артикул: 10346

Ялівець середній – Juniperus pfitzeriana King of Spring (діаметр 25-35 см, горщик 5л)

230 грн.

Опис товару

Ялівець середній Juniperus pfitzeriana “King of Spring” – це прекрасний декоративний кущ, який привертає увагу своєю яскравою зеленою окраскою та елегантною формою. Він має густу конусоподібну крону з пухнастими гілками, які добре переносять формування та стрижку. Його яскрава зелена хвоя створює чудовий контраст з будь-яким фоном, роблячи його ідеальним вибором для озеленення саду або парку.

Цей сорт є досить витривалим і легко адаптується до різних ґрунтів і кліматичних умов. Він вимагає помірного поливу та достатньо сонячного світла для здорового росту. Регулярна обрізка допоможе підтримувати його форму та розмір. Ялівець Juniperus pfitzeriana “King of Spring” прикрасить будь-який сад своєю красою та вишуканістю.

Запрошуємо вас відвідати Smaragd NV, де ви можете придбати цей чудовий кущ та інші рослини для вашого саду. Додайте нотку свіжості та весняного настрою до вашого ландшафту з Juniperus pfitzeriana “King of Spring”.

Особливості догляду

  1. Розташування: Ялівець “King of Spring” краще росте на сонячних або напівтіньових місцях. Він може роститися у різних ґрунтах, включаючи відкриті, дреновані і легкі.
  2. Полив: Підтримуйте регулярний полив, особливо під час перших кількох місяців після посадки, щоб допомогти рослині укоренитися. Після цього ялівець вже буде менш вимогливий до поливу, але в разі тривалої спеки важливо забезпечити йому достатню вологу.
  3. Обрізка: Регулярна обрізка допоможе підтримувати форму та розмір рослини. Ви можете обрізати його вранці, перш ніж сонце розігріє гілки, щоб уникнути опіків.
  4. Додаткові заходи: Ялівець “King of Spring” взагалі досить малопроблемний, але варто відслідковувати будь-які ознаки хвороб або шкідників. Якщо вони з’являються, вживайте відповідні заходи контролю.

Ви можете придбати Ялівець середній Juniperus pfitzeriana “King of Spring” в нашому магазині Smaragd NV. З ним ваш сад буде прикрашений красивою зеленою рослиною, яка буде радувати вас протягом багатьох сезонів.

Порадуйте свій сад величністю та відмінною стійкістю до різних умов з Ялівцем середнім “King of Spring” (Juniperus pfitzeriana). Ви можете придбати цю чудову рослину в магазині Smaragd NV, де ми пропонуємо найкращі сорти для вашого саду. З Ялівцем “King of Spring” ваш сад стане екзотичним та дивовижно красивим.

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up