Артикул: 10551

Ялівець горизонтальн. – Juniperus horizontalis Blue Chip (діаметр 20-30 см, горщик 3л)

150 грн.

Опис товару

Ялівець горизонтальний (Juniperus horizontalis Blue Chip) – це компактний і густий хвойний кущ, який вражає своєю неперевершеною красою і низьким зростом. Ця сортова форма ялівця має густу, голубу-сіру хвою, яка привертає увагу протягом усього року. Зазвичай досягає висоти до 30 см і може розповсюджуватися на ширину до 1,5 метра.

Цей ялівець відомий своєю високою стійкістю до різних погодних умов і відносною невибагливістю до ґрунту. Він володіє декоративним ефектом як в одиночному висадженні, так і в групах або живоплотах. Ідеально підходить для кам’янистих садів, скелястих композицій та прибережних ландшафтів.

Ялівець горизонтальний Juniperus horizontalis Blue Chip доступний для придбання в садовому центрі Smaragd NV. Насолоджуйтеся його вишуканою красою та стійкістю, створюючи чудовий ландшафт у вашому саду чи на ділянці.

Особливості догляду

  1. Сонячне місце: Віддають перевагу добре освітленому місцю, але також добре ростуть у навіть невеликій тіні. Однак належить уникати постійної тіні, щоб уникнути розтягнення куща і втрати краси.
  2. Ґрунт: Переважно ґрунт, що дренується і добре дренований, сприяє здоровому росту. Уникайте застою води в кореневій зоні.
  3. Зрізання: Регулярно стригте рослину, щоб зберегти її компактну форму і підтримувати бажану форму. Подрібнюйте вирізані гілки до основи рослини.
  4. Полив: Підтримуйте регулярний полив, особливо під час перших років росту і в періоди сухого літа. Уникайте переосипання, оскільки це може призвести до гнилення коренів.
  5. Відсутність захворювань: Підтримуйте чистоту вокруг рослини та вчасно видаляйте сухі або пошкоджені гілки, щоб запобігти поширенню захворювань і шкідників.
  6. Зимова охорона: Додатково захистіть рослину від вітру та морозів взимку, особливо у перші роки після посадки.

Поглибіть свій садовий ландшафт за допомогою Ялівця горизонтального Juniperus horizontalis Blue Chip. З його компактним ростом і привабливим синьо-зеленим листям він створить чудовий акцент як на кам’янистих схилах, так і на горщиках або кам’яних горизонтах. Ви можете придбати Ялівець горизонтальний Juniperus horizontalis Blue Chip у магазині Smaragd NV та насолоджуватися його красою та легкістю догляду у своєму саду.

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up