Артикул: 10271

Туя західна – Thuja occidentalis Tiny Tim (діаметр D 20-30 см, горщик 3л)

150 грн.

Опис товару

Туя західна – Thuja occidentalis Tiny Tim

Це компактний кущ з низькою і густою формою, яка надає ландшафту декоративний акцент. Її мініатюрні розміри роблять її ідеальним вибором для садів з обмеженим простором, контейнерного садівництва або для створення кордонів і живоплотів. Tiny Tim має яскраво-зелену хвою, яка залишається привабливою протягом усього сезону.

Особливості догляду:

  1. Розташування: Потребує сонячного або напівтіньового місця для належного росту. Має відмінну морозостійкість і може рости у різних ґрунтах.
  2. Полив: Підтримуйте регулярний полив під час періодів сухожильної погоди, особливо в перший рік після посадки. Уникайте перенасичення ґрунту водою.
  3. Обрізка: Весною або ранньою осінню виконуйте обрізку, щоб зберегти бажану форму та розмір рослини. Видаліть мертві або пошкоджені гілки, а також зайві пагінці для підтримки компактності.
  4. Удобрення: Внесіть добриво для хвойних рослин весною перед початком вегетаційного періоду.
  5. Зимування: Має високу морозостійкість, але молоді рослини можуть потребувати захисту від сильних морозів. Розгляньте можливість накриття рослини агроволокном або соломою під час зими.

Туя західна – Thuja occidentalis Tiny Tim доступна для придбання в садовому центрі Smaragd NV. Зверніться до фахівців садового центру для отримання додаткової інформації про наявність цієї рослини та її догляд.

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up