Артикул: 412

Туя західна – Thuja occidentalis Rheingold (діаметр D 25-35, горщик C 5)

230 грн.

Опис товару

Туя західна – Thuja occidentalis Rheingold

Це чудовий вічнозелений хвойний кущ з яскраво-золотистою хвоєю, яка привертає увагу своєю колірною гамою та густим, компактним зростом. Він має конічну форму з плоским верхів’ям, що робить його ідеальним вибором для використання в садах і ландшафтному дизайні.

Особливості догляду:

  1. Розташування: Росте найкраще на сонячних або напівтіньових місцях у добре дренованих грунтах.
  2. Полив: Регулярно поливайте рослину в перший рік після посадки для забезпечення належної вологості ґрунту. Після приживлення, рослина витримує періоди помірної сухості.
  3. Обрізка: Проведіть обрізку весною або восени для підтримки форми та розміру. Видаліть мертві або пошкоджені гілки, а також ті, що ростуть нерівномірно або в зайвих напрямках.
  4. Удобрення: Внесіть добриво для хвойних рослин у весняно-літній період, щоб підтримати здоровий ріст і колір хвої.
  5. Зимування: Туя західна Rheingold має досить високу морозостійкість, але молоді рослини можуть потребувати захисту від сильних морозів. Розгляньте можливість накриття рослини агроволокном або соломою під час зими.

Туя західна Rheingold доступна для придбання в садовому центрі Smaragd NV. Зверніться до фахівців садового центру для отримання додаткової інформації про наявність цієї рослини та її догляд.

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up