Артикул: 11215

Туя західна – Thuja occidentalis Janed Gold (висота H 140-160)

750 грн.

Опис товару

Туя західна – Thuja occidentalis Janed Gold

Це відмінна хвойна рослина з яскравим, золотисто-жовтим листям, яке привертає увагу в будь-якому саду або ландшафті. Ця туя має пірамідальну форму з густим гіллям, що робить її ідеальним вибором як для одиночних посадок, так і для створення живих огорож або алей.

Особливості догляду:

  1. Розташування: Виберіть сонячне або напівтіньове місце для посадки туї західної Janed Gold. Вона показує найкращі результати на родючих, добре дренованих ґрунтах.
  2. Полив: Поливайте рослину регулярно, особливо під час сухих періодів, щоб забезпечити здоровий ріст. Уникайте переуволожнення, оскільки це може спричинити гниль коренів.
  3. Обрізка: Проводьте обрізку для підтримання форми та розміру рослини. Видаліть сухі або пошкоджені гілки для стимулювання нового росту.
  4. Удобрення: Застосовуйте органічні або мінеральні добрива для хвойних рослин у весняно-літній період. Це допоможе підтримати здоровий ріст та яскравий колір листя.
  5. Зимування: Туя західна Janed Gold зазвичай витримує зимові умови, але в перші роки після посадки може потребувати додаткового захисту від морозів за допомогою соломи або снігу.

Туя західна Thuja occidentalis Janed Gold доступна для придбання в садовому центрі Smaragd NV. Зверніться до фахівців садового центру для отримання додаткової інформації про наявність цієї рослини та її догляд.

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up