Артикул: 11217

Туя західна – Thuja occidentalis Columna (висота H 20-25 см, горщик C3)

150 грн.

Опис товару

Туя західна – Thuja occidentalis Columna

Це високорослий, стовбуровий кущ з вузькою пірамідальною формою. Ця рослина має густу зелену хвою і привабливий вигляд, що робить її ідеальним вибором для створення вертикальних елементів в саду або для формування живих огорож.

Особливості догляду:

  1. Розташування: Thuja occidentalis Columna краще росте на сонячних або напівтіньових місцях. Вона відмінно росте в будь-якому типі добре дренованого ґрунту.
  2. Полив: Регулярно поливайте туя Columna, особливо в перші два сезони після посадки. Уникайте пересушування ґрунту, але також уникайте занадто вологих умов, оскільки це може сприяти розвитку грибкових захворювань.
  3. Обрізка: Щоб зберегти стовбур у формі та контролювати ріст, регулярно обрізайте верхівки туї та видаляйте бокові гілки за потреби. Обрізка також може бути використана для формування більш компактної форми.
  4. Удобрення: Внесіть органічне або мінеральне добриво для хвойних рослин у ранню весну, щоб підтримати здоровий ріст та зелену хвою.
  5. Зимування: Туя Columna досить морозостійка, але молоді рослини можуть потребувати додаткового захисту від сильних морозів. Розгляньте можливість накриття рослини агроволокном або соломою під час зими.

Туя західна – Thuja occidentalis Columna доступна для придбання в садовому центрі Smaragd NV. Зверніться до фахівців садового центру для отримання додаткової інформації про наявність цієї рослини та її догляд.

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up