Артикул: 10377

Туя західна – Thuja occidentalis Brabant (висота H 80-100 см, горщик 3л)

180 грн.

Опис товару

Туя західна – Thuja occidentalis Brabant

Це популярний сорт туї, який відомий своєю швидкоростучістю та високою морозостійкістю. Ця рослина має конічну форму та густу хвою зі світло-зеленим відтінком. Туя Brabant ідеально підходить як для створення живоплоту, так і для одиночної посадки в саду чи парку.

Особливості догляду:

  1. Розташування: Туя західна – Thuja occidentalis Brabant найкраще росте на сонячних або напівтіньових місцях. Вона віддає перевагу добре дренованим ґрунтам, але може рости в різних типах ґрунту.
  2. Полив: Забезпечте помірний полив під час перших двох років після посадки, особливо в періоди сухого літа. Після того як рослина укоріниться, поливайте рідше, але не допускайте пересушування грунту.
  3. Обрізка: Виконуйте обрізку для збереження бажаної форми та розміру рослини. Обрізайте зверху для створення конічної форми або з боків для вирівнювання живоплоту.
  4. Удобрення: Застосовуйте органічні або мінеральні добрива весною або восени для підтримки здорового зростання та розвитку туї. Дотримуйтесь інструкцій на етикетці добрива для правильного дозування.
  5. Зимування: Туя Brabant дуже морозостійка, але молоді рослини можуть потребувати додаткового захисту під час сильних морозів. Розгляньте можливість накриття рослини агроволокном або соломою для захисту від заморозків.

Туя західна – Thuja occidentalis Brabant доступна для придбання в садовому центрі Smaragd NV. Зверніться до фахівців садового центру для отримання додаткової інформації про наявність цієї рослини та її догляд.

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up