Артикул: 660

Сосна звичайна – Pinus sylvestris Watereri (висота H 80-120, горщик C 20)

1 950 грн.

Опис товару

Сосна звичайна – Pinus sylvestris Watereri

Є прекрасним додатком до будь-якого саду або ландшафту. Ця порода сосни відома своєю витонченою формою та високою стійкістю до умов вирощування. Вона має хвоєм від зеленого до блакитного відтінку, що додає їй особливого шарму. Сосна звичайна Pinus sylvestris Watereri не тільки приваблює птахів та комах, але і додає затишку та природної краси до вашого саду. Висока стійкість до хвороб та шкідників робить її ідеальним вибором для ландшафтного дизайну.

Особливості догляду

  1. Розташування: Сосна звичайна краще росте на сонячних ділянках з гарним дренажем ґрунту.
  2. Полив: Важливо забезпечити регулярний полив, особливо в перші роки після посадки. У разі відсутності дощу влітку рослину потрібно поливати регулярно.
  3. Ґрунт: Сосна передає вологі ґрунти з хорошим дренажем. Рекомендується використовувати дреновану суміш для посадки.
  4. Обрізка: Обрізка може бути використана для формування корони і підтримання здоров’я рослини. Проводьте обрізку взимку, коли рослина відпочиває.
  5. Добрива: Застосовуйте добрива для хвойних дерев у весняно-літній період. Вони допоможуть забезпечити рослину необхідними поживними речовинами.
  6. Захист від шкідників та хвороб: Вивчайте симптоми можливих хвороб та шкідників і застосовуйте відповідні заходи для їх контролю.
  7. Зимостійкість: Сосна звичайна відома своєю зимостійкістю, але в перші роки після посадки може потребувати додаткового захисту від сильних морозів.

Дотримуючись цих порад, ви забезпечите здоровий ріст і красу вашої сосни звичайної Pinus sylvestris Watereri.

Подбайте про красу та природну елегантність вашого саду з допомогою Сосни звичайної Pinus sylvestris Watereri. Відмінний вибір для озеленення будь-якої території, вона додасть нотку природного шарму та створить затишну атмосферу. Ви можете замовити цю красу в магазині Smaragd NV і насолодитися її красою протягом усього року.

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up