Артикул: 11145

Сосна звичайна – Pinus sylvestris Shantry Blue (висота H 10-15, горщик C 5)

750 грн.

Опис товару

Сосна звичайна – Pinus sylvestris Shantry Blue

Це чудовий вид хвойної рослини з вишуканим синім відтінком хвої. Завдяки своїй неповторної красі вона стане відмінним акцентом у вашому саду або ландшафті. Стійка до різних умов середовища, ця сосна легко доглядається і відмінно росте як у контейнерах, так і відкритому грунті. Поспішайте придбати сосну звичайну ‘Shantry Blue’ в компанії Smaragd NV та насолоджуйтеся її вишуканим зовнішнім виглядом у вашому саду!

Особливості догляду

  1. Розташування: Вибирайте для посадки місце з належною вентиляцією та достатнім освітленням. Сосна звичайна ‘Shantry Blue’ краще росте на сонячних або напівтіньових ділянках.
  2. Ґрунт: Вона переважно віддає перевагу добре дренованим ґрунтам. Впевніться, що ґрунт не залишається занадто вологим, щоб уникнути гнилі та хвороб.
  3. Полив: Поливайте рослину регулярно під час перших років після посадки, особливо під час спекотних періодів. Після того як рослина вкоріниться, вона стане більш стійкою до відсутності вологи.
  4. Добрива: Застосовуйте добрива для хвойних рослин у весняно-літній період для підтримки здорового росту та кольору хвої.
  5. Обрізка: Проводьте обрізку за необхідності, щоб зберегти форму та компактність рослини. Видаляйте сухі, пошкоджені або непотрібні гілки.
  6. Захист від шкідників та хвороб: Регулярно перевіряйте рослину на наявність шкідників та ознак хвороб. У разі необхідності застосовуйте відповідні засоби контролю та лікування.

З дотриманням цих порад ваша сосна звичайна Pinus sylvestris Shantry Blue буде радувати вас своїм здоров’ям і красою протягом усього року.

Не вагайтеся, щоб збагатити свій сад або ландшафт інтересною текстурою та кольором, обирайте сосну звичайну ‘Shantry Blue’ (Pinus sylvestris Shantry Blue) від компанії Smaragd NV. Вона додасть вашому оточенню неповторний шарм та естетичний вигляд. Зробіть свій сад ще привабливішим і красивішим, купуючи сосну звичайну ‘Shantry Blue’ в Smaragd NV вже сьогодні!

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up