Артикул: 655

Сосна звичайна – Pinus sylvestris Jeremy Pa (на штамбі) (висота Pa 60-80 см, горщик C 10)

1 950 грн.

Опис товару

Сосна звичайна – Pinus sylvestris Jeremy Pa (на штамбі)

Це дерево привертає увагу своєю витонченою формою та вишуканим виглядом. З його хвоєю, яка змінює відтінок впродовж року, “Jeremy” створює чудову атмосферу в будь-якому саду чи ландшафтному дизайні. Ви можете придбати цю чудову сосну звичайну на штамбі у відомому постачальнику рослинництва, Smaragd NV, щоб додати природної краси та живописності до свого саду.

Особливості догляду

  1. Посадка: Обирайте добре дреновану ґрунтову суміш із нейтральним або слабокислим реакційним середовищем. Впевніться, що контейнер, у якому ви садите рослину, має відведення для зливу води.
  2. Зрізання: Підтримуйте форму та розмір своєї сосни, обрізаючи зламані або сухі гілки. Також ви можете формувати корону, видаляючи зайві гілки для забезпечення правильної структури.
  3. Полив: Під час сухого періоду зробіть полив регулярним, особливо під час перших двох років після посадки. Утримуйте ґрунт вологим, але уникайте залишкового зволоження.
  4. Добрива: Застосовуйте добрива весною та літом для стимулювання росту. Використовуйте добрива, які призначені спеціально для хвойних рослин.
  5. Захист від шкідників та хвороб: Проводьте періодичні огляди, щоб вчасно виявляти та ліквідовувати шкідників та хвороби. Застосовуйте заходи профілактики та, за необхідності, використовуйте засоби захисту.
  6. Зимування: Сосна звичайна має високу морозостійкість, але молоді рослини можуть потребувати захисту від сильних морозів. Розгляньте використання мульчі або захисних матеріалів для кореневої зони взимку.
  7. Сонячне освітлення: Забезпечте достатнє сонячне освітлення для здорового росту сосни. Вона краще росте на сонячних ділянках з доброю циркуляцією повітря.

З дотриманням цих основних порад ви зможете насолоджуватися здоровим і красивим виглядом вашої сосни звичайної – Pinus sylvestris Jeremy Pa (на штамбі).

Зробіть ваш сад більш привабливим з допомогою вишуканої та елегантної сосни звичайної “Jeremy Pa” (Pinus sylvestris Jeremy Pa). Відмінний вибір для тих, хто шукає надійне та вишукане рішення для свого саду. Придбати цю чудову рослину можна в Smaragd NV.

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up