Артикул: 666

Сосна веймутова – Pinus strobus Radiata (діаметр D 40-50 см, горщик C 15)

3 300 грн.

Опис товару

Сосна веймутова – Pinus strobus Radiata

Це величне дерево з прямим стовбуром і густою, конусоподібною кроною. Відома своєю швидкістю зростання та стійкістю до шкідників і хвороб. Її хвоя м’яка і ароматна, зеленого кольору з легким сріблястим відтінком. Це рослина, яка чудово виглядає як у саду, так і у парку або алеї.

Особливості догляду

  1. Розташування: Вона краще зростає на сонячних місцях, де є добре дреновані ґрунти.
  2. Полив: Підтримуйте регулярний полив під час періодів сухожильності, особливо під час перших років після посадки. Потребує помірного поливу.
  3. Годування: Внесіть добре збалансований добрива для хвойних дерев у весняно-літній період для підтримання здоров’я рослини.
  4. Обрізка: Проводьте обрізку для формування крони та видалення мертвих гілок. Найкраще робити це взимку або ранньою весною.
  5. Захист від шкідників і хвороб: Слід регулярно перевіряти рослину на наявність шкідників та хвороб і вчасно проводити необхідні заходи для їх усунення.

Дотримуючись цих простих порад, ви забезпечите здоровий ріст та добре вигляд вашої сосни Pinus strobus Radiata.

Запрошуємо вас відкрити чарівний світ природи з нашою сосною веймутовою Pinus strobus Radiata. Її елегантна форма та вишуканий вигляд стануть чудовим доповненням до вашого саду або ландшафту. Ви можете придбати цю красу в магазині Smaragd NV і насолоджуватися її вишуканим виглядом протягом усього року.

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up