Артикул: 11157

Сосна гірська – Pinus mugo Ophir Pa (на штамбі) (висота Pa 60-80 см, горщик C 15)

3 800 грн.

Опис товару

Сосна гірська – Pinus mugo Ophir Pa (на штамбі)

Це неймовірно красивий екземпляр гірської сосни, який привертає увагу своєю яскравою золотисто-жовтою хвоєю. Ця сортова форма Сосни гірської має компактну форму і дуже декоративне зовнішнє вигляд. Її короткі голки і звивисті гілки роблять її ідеальним вибором для озеленення саду, садових контейнерів або альпійських гірок. Pinus mugo Ophir Pa – це відмінний варіант для тих, хто шукає високоякісну рослину з унікальною забарвленістю, яка привертає увагу і збагачує ландшафт своєю красою.

Особливості догляду

  1. Розташування: Вибирайте для посадки місце з добре дренованим ґрунтом та достатнім доступом до сонячного світла. Сосна гірська передпочитає сонячні умови.
  2. Зрошення: Сосна гірська відносно витривала до посухи, але молоді саджанці можуть потребувати регулярного зрошення під час періодів сухожильності.
  3. Обрізка: Регулярна обрізка може бути корисною для збереження компактної форми рослини. Обрізайте сосну гірську весною перед активним початком росту.
  4. Годівля: Застосовуйте добрива для хвойних дерев під час активного росту весною та літом. Використовуйте добрива, призначені спеціально для хвойних дерев.
  5. Захист від шкідників і хвороб: Регулярно перевіряйте рослину на наявність шкідників та хвороб. За потреби застосовуйте відповідні заходи контролю.
  6. Зимова підготовка: Сосна гірська зазвичай досить морозостійка, але молоді рослини можуть потребувати додаткового захисту від морозів у перші роки життя. Можна використовувати мульчу для захисту кореневої системи від замерзання.

З дотриманням цих порад ви зможете забезпечити здоровий і красивий ріст вашої сосни гірської Pinus mugo Ophir Pa.

Запрошуємо вас відкрити чарівний світ природи з сосною гірською Pinus mugo Ophir Pa. Її неповторна краса та вишуканий стиль зроблять ваш сад чарівним місцем відпочинку. Придбати цю витончену рослину ви можете в нашому магазині Smaragd NV. Додайте шарму вашому саду з сосною Pinus mugo Ophir Pa вже сьогодні!

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up