Артикул: 634

Сосна чорна – Pinus nigra Petra Pa (на штамбі) (висота Pa 80-120 см, горщик C 10)

1 950 грн.

Опис товару

Сосна чорна – Pinus nigra Petra Pa (на штамбі)

Це велике та могутнє дерево з хвоєю темно-зеленого кольору, що робить його ідеальним вибором для створення елегантного саду або паркового пейзажу.

Особливості догляду

  1. Розташування: Сосна чорна краще росте на сонячних місцях з добре дренованим грунтом. Вона може рости у різних типах грунту, але переважно віддає перевагу легкому та піщаному грунту.
  2. Полив: Підтримуйте регулярний полив для молодих саджанців, особливо в перші роки після посадки. Однак після того, як сосна виросте, вона стає більш стійкою до посух та переважно не потребує додаткового поливу.
  3. Обрізка: Проводьте обрізку для формування крони та видалення пошкоджених або хворих гілок. Найкращий час для обрізки – пізня осінь або рання зима.
  4. Добрива: Сосна чорна Pinus nigra Petra Pa (на штамбі) не вимагає інтенсивного добрива, але в разі необхідності можна застосовувати добрива для хвойних рослин у весняно-літній період.
  5. Захист від шкідників та хвороб: Регулярно оглядайте рослину на наявність шкідників та хвороб. Підтримуйте гігієну та прибирання навколишньої території, щоб запобігти зараженню.
  6. Зимування: Сосна чорна відома своєю стійкістю до морозів, але для молодих саджанців може знадобитися додатковий захист від морозів в перші зими.

Загалом, догляд за сосною чорною – це переважно мінімальний напружений процес, який винагородить вас величністю та красою цієї рослини в вашому саду.

Запрошуємо вас придбати цю елегантну рослину, Сосну чорну (Pinus nigra Petra Pa), відому своєю витонченою красою та міцністю, в магазині Smaragd NV. Підкресліть свій сад або ландшафт за допомогою цієї чудової рослини, яка принесе вам радість і красу протягом багатьох років.

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up