Артикул: 618

Сосна чорна – Pinus nigra Green Rocket (висота H 25-40 см, горщик C 7.5)

1 150 грн.

Опис товару

Сосна чорна – Pinus nigra Green Rocket

Це вражаючий вид хвойної рослини, яка привертає увагу своєю вертикальною формою та насиченим зеленим кольором хвої. З цією рослиною ваш сад або ландшафт буде виглядати вишукано та елегантно. Сосна чорна ‘Green Rocket’ відома своєю стійкістю до різних умов середовища та легким доглядом. Вона стане чудовим акцентом у вашому саду або вуличному просторі.

Особливості догляду

  1. Розташування: Виберіть для посадки місце з належною вентиляцією та достатнім освітленням. Сосна чорна ‘Green Rocket’ краще росте на сонячних або напівтіньових ділянках.
  2. Ґрунт: Вона переважно віддає перевагу добре дренованим ґрунтам. Впевніться, що ґрунт не залишається занадто вологим, щоб уникнути гнилі та хвороб.
  3. Полив: Поливайте рослину регулярно під час першого року після посадки, особливо під час спекотних періодів. Після того як рослина вкоріниться, вона стане більш стійкою до відсутності вологи.
  4. Добрива: Застосовуйте добрива для хвойних рослин у весняно-літній період для підтримки здорового росту та кольору хвої.
  5. Обрізка: Проводьте обрізку за необхідності, щоб зберегти форму та компактність рослини. Видаляйте сухі, пошкоджені або непотрібні гілки.
  6. Захист від шкідників та хвороб: Регулярно перевіряйте рослину на наявність шкідників та ознак хвороб. У разі необхідності застосовуйте відповідні засоби контролю та лікування.

З дотриманням цих порад ви зможете забезпечити здоровий ріст та привабливий вигляд вашої сосни чорної Pinus nigra Green Rocket.

Не сумнівайтеся, що сосна чорна ‘Green Rocket’ (Pinus nigra Green Rocket) стане відмінним додатком до вашого саду або ландшафту. Ви можете придбати цю чудову рослину в компанії Smaragd NV і насолоджуватися її елегантною вертикальною формою та насиченим зеленим кольором хвої. Зробіть свій сад більш привабливим та живим, обираючи сосну чорну ‘Green Rocket’ для своєї зелені!

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up