Артикул: 550

Сосна білокора – Pinus leucodermis Mint Truffle (висота H 50-70, горщик C 15)

3 000 грн.

Опис товару

Сосна білокора “Mint Truffle” (Pinus leucodermis) – це вишуканий декоративний елемент вашого саду або ландшафту, який вражає своєю неповторною красою. Її компактна форма та виразний білий колір кори надають саду особливого шарму. Ця сосна добре зимостійка і не вибаглива у догляді. Висота рослини може досягати 1-1,5 метра, що робить її чудовим вибором для невеликих садів або контейнерного садіння. Щоб придбати сосну білокору “Mint Truffle”, завітайте до нашого магазину Smaragd NV.

Особливості догляду

  1. Розташування: Сосна білокора “Mint Truffle” краще росте на сонячних або напівтіньових місцях. Вона потребує достатньої кількості світла для здорового росту.
  2. Ґрунт: Вона воліє дренований ґрунт з нейтральним або слабо кислотним pH. Добре дренований ґрунт допомагає уникнути проблем з корінням.
  3. Полив: Поливайте рослину регулярно, особливо в період сухого літа. Уникайте переуміщення, оскільки це може призвести до гнилення коренів.
  4. Обрізка: Регулярна обрізка допомагає зберегти форму та компактність рослини. Видалення мертвих гілок та формування куща можуть проводитися взимку або ранньою весною.
  5. Зимостійкість: Сосна білокора “Mint Truffle” дуже морозостійка, але може вимагати захисту від вітру у холодні зими, особливо в періоди сильних морозів.
  6. Добрива: Регулярне внесення добрив сприяє здоровому росту і розвитку рослини. Використовуйте універсальні добрива для хвойних дерев і кущів.
  7. Захист від шкідників і хвороб: Регулярно перевіряйте рослину на наявність шкідників і хвороб. Вчасна ідентифікація і обробка можуть запобігти поширенню проблем.

Дотримуючись цих порад, ви забезпечите здоровий та привабливий вигляд вашої сосни білокорої “Mint Truffle”.

Зробіть ваш сад чарівним місцем з Сосною білокорою “Mint Truffle” (Pinus leucodermis). Її компактна форма і неймовірна краса створять неперевершений акцент серед вашої зеленої рослинності. Замовте свою Сосну білокору “Mint Truffle” вже сьогодні в Smaragd NV, щоб насолоджуватися її чарівною аурою вже найближчим сезоном.

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up