Артикул: 545

Сосна білокора – Pinus leucodermis Aureospicata (висота H 60-80, горщик C 15)

3 000 грн.

Опис товару

Сосна білокора “Aureospicata” (Pinus leucodermis Aureospicata) – це величний дерев’яний символ природної краси та міцності. З його високим, стрімким стовбуром і віялоподібною кроною, ця сосна надає вашому саду чи ландшафту витончений вигляд і стійкість до будь-яких погодних умов. Відмінна особливість цієї сосни – її білокора хвоїна, яка виглядає яскраво на тлі золотаво-жовтих листяних порід. Зберігайте вашу зелену красу з Сосною білокорою “Aureospicata”, яку можна придбати в магазині Smaragd NV.

Особливості догляду

  1. Розташування: Вона краще росте на сонячних або полу-тіньових місцях з добре дренованим грунтом.
  2. Полив: Сосни більшість часу відмінно переносять посушливі умови, але в період сильної спеки чи тривалого відсутності опадів можуть потребувати поливу.
  3. Вирощування: Регулярно видаліть сухі, пошкоджені або хворі гілки для підтримки здоров’я рослини та стимулювання нового зростання.
  4. Годування: Зазвичай весною можна застосувати добриво для хвойних дерев, щоб забезпечити їм необхідні поживні речовини для здорового росту.
  5. Захист від шкідників та хвороб: Регулярно оглядайте рослину на наявність шкідників чи хвороб і вчасно вживайте заходів для їх контролю.

Забезпечуючи належний догляд за Сосною білокорою “Aureospicata”, ви зможете насолоджуватися її красою та здоров’ям у вашому саду чи ландшафті.

Спробуйте додати блиск природи до вашого саду з Сосною білокорою “Aureospicata”! Її золотаво-жовті шишки і вишуканий зелений лист додають неповторної краси та елегантності до будь-якого ландшафту. Ви можете придбати цю чудову рослину в садовому центрі Smaragd NV і створити чудову атмосферу в своєму саду або прилеглій території. Додайте трохи блиску природи до вашого життя з Сосною білокорою “Aureospicata” від Smaragd NV!

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up