Артикул: 11227

Самшит вічнозелений – Buxus sempervirens (висота H 30, діаметр D 20 см,)

70 грн.

Опис товару

Самшит вічнозелений – Buxus sempervirens

Відомий також як вічнозелений бук або бокс, є популярним вічнозеленим кущем або деревом, що належить до родини самшитових (Buxaceae). Цей рослинний вид відомий своїм компактним, густим листям та здатністю добре переносити обрізку, що робить його ідеальним для створення формальних геометричних садів, обрізаних живоплотів або контейнерного садового дизайну.

Особливості догляду:

  1. Розташування: Вибирайте сонячне або напівтіньове місце для посадки. Самшит вічнозелений може рости у різних типах ґрунту, від піску до глини, але він переважно віддає перевагу добре дренованому ґрунту.
  2. Полив: Регулярно поливайте рослину, особливо під час періодів сухощів. Уникайте залежності від збуття, але не допускайте пересихання ґрунту.
  3. Обрізка: Проводьте формувальну обрізку у весняно-літній період для збереження бажаної форми та розміру куща. Регулярна обрізка допомагає зберегти густоту та компактність рослини.
  4. Додаткові поради: Вносьте органічне добриво весною та регулярно видаляйте сухі, пошкоджені або хворі гілки для підтримки здоров’я та естетичного вигляду.

Самшит вічнозелений (Buxus sempervirens) є досить поширеним рослинним видом і може бути придбаний у багатьох садових центрах, дитячих деревних школах, розсадниках або через інтернет-магазини, які спеціалізуються на продажу дерев та кущів. Зверніться до місцевих постачальників рослин або провідних роздрібних мереж для отримання більш докладної інформації про доступність цього виду.

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up