Артикул: 260

Пухироплідник – Physocarpus opulifilius Summer Wine (висота H 30-40 см, горщик 2л)

150 грн.

Опис товару

Пухироплідник – Physocarpus opulifilius Summer Wine

Відомий також як “Пухироплідник Літнє Вино”, – це чудовий декоративний кущ з привабливими фіолетово-бурими листям і багряно-червоними плодами. Ось деякі ключові особливості та вимоги до догляду за цим сортом.

Особливості догляду:

  1. Зовнішній вигляд: ‘Summer Wine’ має компактний і пишний зріст з вигнутими гілками. Його листя починається яскраво-фіолетовим весною, змінюється на темно-буре влітку і стає червоно-бурим восени.
  2. Квітіння: У весняний період на кущі з’являються дрібні рожеві квіти, які додають чудовий акцент до листя.
  3. Умови росту: ‘Summer Wine’ краще росте на сонячних або напівтіньових місцях. Він віддає перевагу вологому, добре дренованому ґрунту.
  4. Полив: Регулярний полив в періоди сухого погоди підтримує рослину в хорошому стані. Уникайте перенасичення ґрунту водою.
  5. Обрізка: Весною після цвітіння можна провести обрізку для стимуляції нового росту і підтримки форми куща.
  6. Використання: Цей сорт чудово підходить для створення живоплотів, масових посадок або для використання в садовому дизайні. Також може бути використаний як солітер або в контейнерах.

Пухироплідник – Physocarpus opulifilius Summer Wine – це прекрасний вибір для тих, хто шукає кущ з вишуканим кольоровим листям і яскравим квітінням, який відмінно підходить для різноманітних ландшафтних композицій.

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up