Артикул: 11260

Магнолія – Magnolia brooklynensis Hattie Carthan (горщик C 7.5, висота H 90-140 см)

2 500 грн.

Опис товару

Магнолія – Magnolia brooklynensis Hattie Carthan

Це видовжена деревина з великими, чарівними квітами та привабливим листям. Ось деякі особливості цього сорту:

Особливості догляду

  1. Квіти: Головною привабливістю Magnolia brooklynensis Hattie Carthan є її квіти. Вони мають великі, кремово-білі пелюстки з тонкими рожевими краями. Квіти з’являються в квітні-травні і мають приємний аромат, який приваблює бджол і метеликів.
  2. Листя: Листя ‘Hattie Carthan’ темно-зелене, глянцеве та овальної форми. Воно створює густе листяне покриття, що додає текстури та колірної глибини до саду.
  3. Розмір: Це середнього розміру дерево, зазвичай досягає висоти близько 5-6 метрів і ширини до 3 метрів. Воно має конічну або округлу форму з густою, компактною кроною.
  4. Цвітіння: ‘Hattie Carthan’ цвіте в квітні-травні, розкриваючи свої чудові квіти на тонких гілках. Квітіння триває протягом кількох тижнів і додає саду атмосферу чарівності та романтики.
  5. Використання: Ця магнолія ідеально підходить для одиночних посадок у садах, парках або біля водойм. Вона також може бути використана для створення живих огорож та алей, або як акцентний елемент у кам’янистих садах.
  6. Догляд: ‘Hattie Carthan’ потребує добре дренованого грунту та повного або часткового сонячного освітлення. Вона вимагає регулярного поливу під час періодів сухожилья та може вигідно реагувати на внесення добрив для підтримки здорового росту.

Magnolia brooklynensis Hattie Carthan – це чудовий сорт магнолії з розкішними квітами та привабливим листям, який стане відмінним доповненням до будь-якого ландшафту. Ви можете придбати цей сорт у садовому центрі Smaragd NV та насолоджуватися його красою.

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up