Артикул: 11234

Ліщина звичайна – Corulys avelana Red Majestic (висота H 30-40 см, горщик C6)

1 300 грн.

Опис товару

Ліщина звичайна – Corulys avelana Red Majestic

Це вид декоративного куща, який відрізняється своїм красивим фіолетово-червоним листям і компактною формою. Цей сорт ліщини додасть колориту вашому саду або ландшафту і стане чудовим елементом будь-якого садового дизайну.

Особливості догляду:

  1. Розташування: Ліщина звичайна – Corulys avelana Red Majestic краще росте на сонячних або напівтіньових місцях. Вона віддає перевагу добре дренованим ґрунтам.
  2. Полив: Регулярно поливайте рослину під час періодів сухого літа, особливо під час першого року після посадки. Уникайте залишкового зволоження, що може призвести до гнилення коренів.
  3. Обрізка: Виконуйте обрізку взимку для підтримки бажаної форми та розміру куща. Видаліть пошкоджені, сухі або хворі гілки, щоб сприяти здоров’ю рослини.
  4. Додаткові поради: Застосовуйте комплексні добрива весною та восени, щоб підтримувати здоров’я та красу рослини. Враховуйте, що ця рослина відноситься до зимостійких видів, тому вона практично не вимагає особливого захисту від холоду в зимовий період.

Ліщина звичайна – Corulys avelana Red Majestic може бути придбана в садових центрах, розсадниках, через інтернет-магазини та у спеціалізованих дитячих деревних школах. Зверніться до місцевих постачальників рослин або провідних роздрібних мереж для отримання більш докладної інформації про доступність цього виду.

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up