Артикул: 128

Клен японський – Acer palmatum Fireglow (висота H 100-120 см, горщик 5л)

1 450 грн.

Опис товару

Клен японський – Acer palmatum Fireglow

Це видовжений кущ або невелике дерево з густою короною, яке має яскраво-червоні листя. Цей сорт славиться своєю виразною осінню, коли листя набирає іскристо-червоного відтінку, створюючи вражаючий контраст у пейзажі.

Особливості догляду:

  1. Розташування: Клен Fireglow краще росте на сонячних або напівтіньових місцях. Захищене від вітру місце сприятиме збереженню краси листя.
  2. Ґрунт: Використовуйте добре дреновані ґрунти з нейтральним або слабокислим pH. Додавання компосту під час посадки допоможе поліпшити ґрунтові властивості.
  3. Полив: Регулярно поливайте рослину, особливо в перші роки після посадки та в періоди сухого літа. Уникайте пересихання ґрунту.
  4. Удобрення: Внесіть органічні або мінеральні добрива весною та влітку, щоб забезпечити належне харчування.
  5. Обрізка: Виконуйте обрізку для підтримки форми та видалення сухих або пошкоджених гілок. Обрізка рекомендується взимку або весною перед початком активного росту.

Сорт Клен японський – Acer palmatum Fireglow доступний для придбання в садовому центрі Smaragd NV. Зверніться до фахівців садового центру для отримання додаткової інформації про наявність цієї рослини та поради з догляду за нею.

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up