Артикул: 225

Гортензія волотиста – Hydrangea paniculata Wims Red Pa (на штамбі) (висота Pa 100-120 см, горщик 10л)

1 300 грн.

Опис товару

Гортензія волотиста – Hydrangea paniculata Wims Red Pa (на штамбі)

Це чудовий сорт гортензії з великими, пірамідальними суцвіттями, що складаються з численних червоних квіток. Ось деякі ключові особливості цього рослинного сорту:

Особливості догляду

  1. Червоні квітки: Гортензія “Wim’s Red” славиться своїми видовженими, пірамідальними суцвіттями, що складаються з численних червоних квіток. Цей яскравий колір робить її особливо привабливою для створення яскравих акцентів у саду.
  2. Довгий період цвітіння: Квітки гортензії “Wim’s Red” з’являються в середині літа і можуть продовжувати цвісти до пізньої осені. Це робить її ідеальною рослиною для створення яскравих і тривалих композицій у саду.
  3. Тривалість квітіння: Квіти “Wim’s Red” можуть залишатися на рослині до пізньої осені, а після цього їх сухі квітки можна залишити на зиму як природний декоративний елемент.
  4. Догляд: Гортензія волотиста – Hydrangea paniculata Wims Red Pa не вимагає складного догляду. Вона віддає перевагу вологому, добре дренованому ґрунту та відкритому сонячному місцю або легкій півтіні. Її розмір може бути контрольований шляхом обрізки в кінці зими або весною.

Гортензія волотиста – Hydrangea paniculata Wims Red Pa (на штамбі) доступна для придбання в садовому центрі Smaragd NV. Зверніться до фахівців з питань догляду та вирощування рослин, які допоможуть вам вибрати і доглядати за цією чудовою гортензією.

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up