Артикул: 219

Гортензія волотиста – Hydrangea paniculata Skyfall (висота H 40-60, горщик C 7,5)

450 грн.

Опис товару

Гортензія волотиста – Hydrangea paniculata Skyfall

Це вражаючий сорт гортензії з пишним і довгим цвітінням, який додасть елегантності та краси вашому саду чи ландшафту. Ось деякі особливості цієї рослини:

Особливості догляду

  1. Багатоцвіття: “Skyfall” відзначається великими, пирійоподібними китицями квітів, що створюють видовжені і стрункі волоті, які привертають погляд своєю вишуканістю.
  2. Змінюється кольором: Квіти гортензії “Skyfall” спочатку мають світло-білий колір, який з часом змінюється на кремово-рожевий та пізніше – на насичений рожевий, надаючи рослині палітру кольорів протягом цілого літа.
  3. Стійкість до посухи: Ця гортензія має досить високу стійкість до посушливих умов, але, як усі гортензії, вона краще процвітатиме в достатньо вологому ґрунті.
  4. Тривале цвітіння: “Skyfall” відзначається тривалим цвітінням з середини літа до пізньої осені, надаючи вашому саду вражаючу красу і колорит протягом багатьох місяців.
  5. Догляд: Гортензія волотиста “Skyfall” потребує достатньої кількості сонячного світла або часткової тіні та регулярного поливу. Вона також може вимагати підтримки для стебла під час важких дощів або вітру.

Гортензія волотиста “Skyfall” доступна для придбання в садовому центрі Smaragd NV. Зверніться до фахівців з садового господарства для отримання порад щодо висадки, догляду та використання цієї прекрасної рослини в вашому саду.

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up