Артикул: 214

Гортензія волотиста – Hydrangea paniculata Phantom (висота H 40-60, горщик C 7,5)

450 грн.

Опис товару

Гортензія волотиста – Hydrangea paniculata Phantom

Це чудовий сорт гортензії з великими, пирійоподібними китицями квітів, які надають вашому саду розкішного вигляду. Ось деякі особливості цієї рослини:

Особливості догляду

  1. Великі квітки: “Phantom” відзначається великими, густими китицями квітів, що створюють вражаючий вигляд у вашому саду або ландшафті.
  2. Змінюється кольором: Квіти гортензії “Phantom” спочатку мають світло-зелений колір, який з часом змінюється на кремово-рожевий та пізніше – на насичений рожевий або навіть бронзовий, надаючи рослині вражаючий вигляд протягом всього літа.
  3. Довге цвітіння: Ця гортензія має тривале цвітіння з середини літа до пізньої осені, радуючи вас своєю красою та колоритом протягом багатьох місяців.
  4. Легкий догляд: Гортензія волотиста “Phantom” легко доглядати. Вона потребує достатньо сонячного світла або часткової тіні та регулярного поливу. Також рекомендується внесення добрив для кращого росту та цвітіння.
  5. Декоративний ефект: Крім квітів, особливістю гортензії “Phantom” є і гарне овальне листя, яке додає текстуру і красу вашому саду.

Гортензія волотиста “Phantom” доступна для придбання в садовому центрі Smaragd NV. Зверніться до фахівців з садового господарства для отримання порад щодо висадки, догляду та використання цієї прекрасної рослини в вашому саду.

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up