Артикул: 211

Гортензія волотиста – Hydrangea paniculata Pastel Green (висота H 40-60 см, горщик 3л)

260 грн.

Опис товару

Гортензія волотиста – Hydrangea paniculata Pastel Green

Це цікавий сорт гортензії з великими, пишними квітками та незвичайним забарвленням. Ось деякі особливості цього сорту.

Особливості догляду:

  1. Квітки: Головна привабливість цієї гортензії полягає в її квітах. Вони мають великі, конусоподібні китиці з численними квітками. Квітки “Pastel Green” мають ніжний зелений відтінок, що надає їм особливого шарму та вишуканості.
  2. Цвітіння: Ця гортензія цвіте влітку, зазвичай з середини літа до пізньої осені. Квітки можуть залишатися на рослині протягом тривалого часу, змінюючи своє відтінок зеленого від темного до світлого пастельного кольору.
  3. Ростові умови: Гортензія – Hydrangea paniculata Pastel Green віддає перевагу сонячним або напівтіньовим місцям. Вона зазвичай добре росте в різних типах ґрунту, але перевагу варто віддати добре дренованим ґрунтам.
  4. Догляд: Регулярний полив та вносити добрива весною сприяють належному росту та цвітінню гортензії “Pastel Green”. Цю рослину також можна обрізати взимку для стимулювання нового росту та збереження красивої форми куща.
  5. Використання: Цей сорт гортензії ідеально підходить для створення живих огорож або як солітерна рослина в саду. Він також може бути використаний для декорування контейнерів на терасах або балконах.

Гортензія волотиста – Hydrangea paniculata Pastel Green є прекрасним вибором для вашого саду або ландшафтного дизайну. Ви можете придбати її в садовому центрі Smaragd NV. Не соромтеся звертатися до фахівців для отримання порад щодо висадки та догляду за цією чудовою рослиною.

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up