Артикул: 206

Гортензія волотиста – Hydrangea paniculata Little Fresco (висота H 40-60 см, горщик 3л)

260 грн.

Опис товару

Гортензія волотиста – Hydrangea paniculata Little Fresco

Це чудовий сорт гортензії з компактною формою та великими, виразними квітками. Ось деякі ключові особливості цього сорту.

Особливості догляду:

  1. Квітки: Гортензія “Little Fresco” має крупні, конусоподібні суцвіття з ніжними кремово-білими квітами. Квітки добре тримаються на гілках та мають легкий аромат, який додає романтичного шарму до саду.
  2. Цвітіння: Цей сорт цвіте влітку, зазвичай з середини літа до пізньої осені. Великі квіти “Little Fresco” додають елегантності та краси будь-якому саду протягом тривалого періоду.
  3. Ростові умови: Гортензія Hydrangea paniculata Little Fresco віддає перевагу сонячним або напівтіньовим місцям. Вона може рости у різних типах ґрунту, але перевагу варто віддати добре дренованим, вологим ґрунтам.
  4. Догляд: Щоб забезпечити належний ріст та рясне цвітіння, гортензію “Little Fresco” слід регулярно поливати, особливо в періоди сухого погоджу, та вносити добрива весною. Також рекомендується проводити обрізку взимку для стимулювання нового росту та формування красивої форми куща.
  5. Використання: Цей сорт гортензії чудово підходить для створення огорож, масивів або висаджується як окрема солітерна рослина. Великі, білі квіти “Little Fresco” привертають увагу та створюють романтичний атмосферу в саду.

Гортензія волотиста – Hydrangea paniculata Little Fresco є чудовим додатком до будь-якого саду або ландшафтного дизайну. Ви можете придбати цю прекрасну рослину в садовому центрі Smaragd NV. Не соромтеся звертатися до фахівців для отримання порад щодо висадки та догляду за цим чудовим сортом гортензії.

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up