Артикул: 10841

Гортензія волотиста – Hydrangea paniculata Limelight (горщик C 7.5 , висота H 40-60)

450 грн.

Опис товару

Гортензія волотиста – Hydrangea paniculata Limelight

Це видатний сорт гортензії з великими, яскраво-зеленими китицями квітів, які надають саду особливого шарму та привабливості. Ось деякі ключові особливості цього рослинного сорту:

Особливості догляду

  1. Яскраві квітки: Гортензія “Limelight” славиться своїми великими пишними квітками, які мають вигляд волота. Починаючи від зеленого, вони поступово переходять до кремово-білого відтінку з трав’яними акцентами. Ця палітра кольорів робить “Limelight” привабливою рослиною для будь-якого саду.
  2. Тривалий період цвітіння: Квітки гортензії “Limelight” з’являються в середині літа і продовжують цвісти аж до початку осені. Цей довгий період цвітіння робить її відмінним додатком до літнього саду, даруючи вам чудові квітучі китиці протягом багатьох тижнів.
  3. Сонячне місце: Для найкращого росту і цвітіння гортензія “Limelight” потребує достатньо сонячного світла, хоча вона також може рости в умовах непрямого сонячного світла. Розмістіть її на відкритій ділянці саду, де вона отримуватиме принаймні 6-8 годин сонячного світла щодня.
  4. Догляд: Гортензія “Limelight” не вимагає особливого догляду. Вона витримує обрізку, яка допомагає контролювати її розмір і форму. Також важливо підтримувати достатнє зволоження ґрунту, особливо під час сухих періодів.

Гортензія “Limelight” доступна для придбання в садовому центрі Smaragd NV. Зверніться до фахівців з питань догляду та вирощування рослин, які допоможуть вам вибрати і доглядати за цією чудовою гортензією.

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up