Артикул: 10840

Гортензія деревовидна – Hydrangea arborescens Anabelle (горщик C 3, висота H 30-40 см)

260 грн.

Опис товару

Гортензія деревовидна – Hydrangea arborescens Anabelle

Це видатний сорт гортензії з густими, кулястими китицями квітів, які приваблюють погляд своєю білою красою та величчю. Ось деякі ключові особливості цього рослинного сорту:

Особливості догляду

  1. Великі квітки: Гортензія “Annabelle” славиться своїми дуже великими, пишними квітками, які можуть досягати до 25 см в діаметрі. Їх білий колір і густота роблять їх особливо привабливими в саду.
  2. Довгий період цвітіння: Квітки гортензії “Annabelle” з’являються в середині літа і можуть продовжувати цвісти до пізньої осені. Це робить її ідеальною рослиною для створення яскравих акцентів у вашому саду протягом багатьох місяців.
  3. Тривалість квітіння: Квіти “Annabelle” можуть залишатися на рослині до пізньої осені, а після цього їх сухі квітки можна залишити на зиму як природний декоративний елемент у саду.
  4. Догляд: Гортензія “Annabelle” не вимагає складного догляду. Вона віддає перевагу вологому, добре дренованому ґрунту та відкритому сонячному місцю або легкій півтіні. Її розмір може бути контрольований шляхом обрізки в кінці зими або весною.

Гортензія “Annabelle” доступна для придбання в садовому центрі Smaragd NV. Зверніться до фахівців з питань догляду та вирощування рослин, які допоможуть вам вибрати і доглядати за цією чудовою гортензією.

Популярні товари з цієї ж категорії

Нічого не знайдено.
keyboard_arrow_up