Артикул: 10824

Барбарис Тунберга – Berberis thunbergii Rosy Rocket (діаметр D 20-25 см, горщик 3л)

230 грн.

Опис товару

Барбарис Тунберга – Berberis thunbergii Rosy Rocket

Це відмінний декоративний кущ з яскравим листям та компактною колоновидною формою. Цей сорт барбарису відомий своєю неперевершеною красою та легкістю догляду, що робить його популярним в садовому ландшафтному дизайні.

Особливості догляду:

  1. Місцезнаходження: Розмістіть Berberis thunbergii Rosy Rocket на сонячних або напівтіньових місцях для найкращого росту та розвитку. Він може переносити деяку тінь, але краще росте на сонячних ділянках.
  2. Ґрунт: Використовуйте добре дреновані ґрунти з вологоутримуючими властивостями. Забезпечте достатню вентиляцію кореневої системи та уникайте застою води біля коріння.
  3. Полив: Регулярно поливайте рослину в періоди сухості, особливо в перший рік після посадки. Утримуйте ґрунт вологим, але уникайте перенасичення водою, що може спричинити гнильцеві захворювання.
  4. Удобрення: Внесіть органічне або мінеральне добриво весною перед початком активного росту та восени перед початком періоду спокою. Дотримуйтесь рекомендацій щодо дозування та частоти внесення добрива.
  5. Обрізка: Видаляйте сухі, хворі або зайві гілки для підтримки форми та естетичного вигляду куща. Проводьте обрізку взимку або ранньою весною перед початком активного росту.

Сорт барбарису – Berberis thunbergii Rosy Rocket можна придбати в садовому центрі Smaragd NV. Зверніться до фахівців садового центру, щоб дізнатися про наявність цієї рослини та отримати поради з догляду.

Популярні товари з цієї ж категорії

keyboard_arrow_up